У Кремлі заперечують інформацію про те, що лідер партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук отримує гроші з Росії.

Речник президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков переконує, що інформація, яку озвучив Зеленський про те, що Росія фінансує Віктора Медведчука – помилкова. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Варто відзначити, що це не вперше Зеленський говорить про фінансування Медведчука та його партії “Опозиційна платформа – За життя”. В інтерв’ю каналу “1+1” до програми “100 днів президента України” він заявив, що знає, звідки в ОПЗЖ фінансування.

“То хто користується (проросійською) термінологією, щоб підвищити собі бали? … Партія пана Медведчука … Там ще є великі питання, чи це його партія. Чи там це тимчасове об’єднання. І хто вони такі… Є великі питання, звідки у них гроші на фінансування партії, на фінансування каналів. У нас є відповіді, об’єми кеша, звідки і з якої країни вони все це отримують. І це дуже буде гучна історія, яка дуже погано закінчиться”, – заявив Володимир Зеленський.