28 квітня відкрили першу в історії Борисполя Алею пам’яті Героїв-прикордонників у Книшовому меморіально-парковому комплексі.

Відкрив алею начальник Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» полковник Олег Трофіменко разом із міським головою Борисполя Володимиром Борисенком.

Прикордонники, представники спілки ветеранів-прикордонників Борисполя, представники міської влади, співробітники Бориспільського районного управління поліції ГУНП в Київській області на чолі з начальником Бориспільського управління поліції Тарасом Кравчуком, волонтери Благодійний Фонд «Серця Свободи» та духовенство Свято-Миколаївського храму висадили 10 верб у рамках проєкту “Greening of the Planet” та акції «1 мільйон дерев життя». Ці дерева стануть символом вічної та світлої пам’яті про усіх Героїв-прикордонників, які загинули в цій війні.

«Відкриття пам’ятної алеї ми проводимо знаково – напередодні Дня прикордонника України. Рани втрати близької людини, товариша ніхто і ніщо не зможе загоїти, але в наших силах зробити все, щоб Героїв, які захищали Україну і віддали найдорожче – своє життя пам’ятали наступні покоління. Алея пам’яті – живий символ того, що життя Героїв були віддані за спокій і щастя прийдешніх поколінь, за мир на вулицях українських міст, за майбутнє України», – зауважив начальник ОКПП «Київ» полковник Олег Трофіменко.

Меморіальну дошку та камінь виготовив скульптор Олексій Пергаменщик. Картина, яка зображена на меморіальній дошці належить художниці Беаті Куркуль.

Наприкінці заходу міський голова Володимир Борисенко нагородив грамотами та цінними подарунками військовослужбовців ОКПП «Київ» з нагоди відзначення в Україні Дня прикордонника 30 квітня.

Також, сьогодні прикордонники ОКПП «Київ» відвідали могили загиблих побратимів.

Джерело: https://dpsu.gov.ua/ua/news/U-Borispoli-vidkrili-Aleyu-pamyati-Geroiv-prikordonnikiv/