Лідер білоруської опозиції, екс-кандидат у президенти Білорусі Світлана Тихановська готова надати нинішньому президенту Олександру Лукашенку гарантії безпеки, якщо він мирно покине свій пост.

Про це Тихановська заявила в інтерв’ю “Лівому берегу”. 

“Це все обговорювано. Звичайно, якщо мирно піде, по-людськи, то така ймовірність є. Можна навіть сказати впевненість”, – сказала Тихановська.

Вона додала, що Лукашенко отримає навіть більше цього. При цьому лідер опозиції зазначила, що в цьому питанні буде враховуватися думка всіх громадян.

На питання про те, чому Україна стала на бік білоруської опозиції а РФ – ні, Тихановська відповіла, “тому що українці, як ніхто інший, розуміють, що зараз відбувається в Білорусі, тому що самі зовсім недавно це пережили”.

“Ви розумієте, для чого ми це робимо. Нам… приємно бачити акцію солідарності у Верховній Раді. Ми всі були здивовані. І те, що Ви припинили всілякі відносини з білоруською стороною, теж показує, що Ви приймаєте вибір білорусів, вибір більшості… Тому дуже цінно те, що робите ви”, – сказала Тихановська.