ТПП України запрошує українські підприємства, організації підтримки бізнесу, бізнес-об’єднання, представників регіональної та місцевої влади прийняти участь у ІІІ Національному форумі розвитку МСБ 2019: #ЗРОЙСТАЙМО РАЗОМ!, який відбудеться 11 грудня 2019 року у приміщенні ТПП України.

Цього року Форум організовує ТПП України у партнерстві з Офісом Розвитку Малого і Середнього Підприємництва при Мінекономіки (SMEDO), та проектом EU4Business/FORBIZ, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні (Delegation of European Union to Ukraine).

Захід приурочений проведенню загальнонаціонального «Європейського тижня підприємництва» (European SME Week) та планує зібрати під одним дахом близько 500 власників малих та середніх підприємств, представників організацій підтримки бізнесу, уряду, а також міжнародного співтовариства донорів і фінансових установ, що перетворить його на найбільшу національну подію, орієнтовану на розвиток та зростання МСБ в Україні в цьому році.

Формат передбачатиме насичену програму, яка складатиметься з генеральної дискусійної панелі «Розвиток МСП в Україні: Курс на 2020», сесії пітчінгу щонайменше 20 діючих програм та інструментів підтримки розвитку підприємств, зон консультацій та нетворкінгу та паралельних практичних семінарів за напрямками: доступ до знань, доступ до фінансування, доступ до ефективного регулювання, доступ до ринків.

Консультації підприємцям надаватимуть представники програм та проектів підтримки бізнесу від національних та міжнародних організацій, у тому числі українських фінансово-кредитних установ. Особливий фокус презентацій та центральна зона консультацій буде демонструвати можливості доступу підприємцям до інформації та сервісів онлайн, зокрема через новий державний портал для малого і середнього бізнесу sme.gov.ua та інші нещодавно розроблені онлайн платформи.

Дискусії будуть присвячені питанням розвитку зовнішньої торгівлі, регуляторної політики, захисту інтересів бізнесу, імплементації європейських програм підтримки МСП в Україні, доступним фінансовим інструментам від національних і міжнародних фінансових установ, історіям успіху українських підприємців з різних галузей економіки.

Організації підтримки бізнесу, консалтингові компанії мають можливість отримати статус «Партнера Форуму» шляхом внесення партнерського внеску, обравши для себе одну з 3-х опцій.

Партнерська пропозиція
https://ucci.org.ua/uploads/files/5dd29f8b4920c565736440.pdf

Акредитація ЗМІ за і-мейлом press@ucci.org.ua