Торгово-промислова палата України починає співробітництво із Суданом, зокрема у сферах сільського господарства, енергетики, транспорту та інфраструктури. Про це передає Укрінформ, посилаючись на Посольство України в Арабській Республіці Єгипет.

1 вересня на запрошення Торгово-промислової палати України Надзвичайний та Повноважний Посол України в Єгипті Євген Микитенко і радник Руслан Нечай взяли участь в онлайн-конференції між ТПП України та Суданською федерацією бізнесменів.

“Вилучення Республіки Судан зі списку країн, що підтримують тероризм, та, відповідно, зняття торгових обмежень обумовило пожвавлення активності між представниками ділових кіл України та Судану”.

Ідеться у повідомленні.

Зокрема упродовж січня-липня поточного року загальний обсяг торгівлі товарами і послугами між двома державами становив 52,2 млн доларів США.

Потенційними напрямами для залучення українських підприємств визначені сфери сільського господарства, енергетики, транспорту та інфраструктури, видобутку нафти, газу та золота.

У рамках заходу відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо співробітництва між Торгово-промисловою палатою України та Суданською федерацією бізнесменів.