22 січня в рамках проєкту Greening of the Planet на острові Занзібар, що у Танзанії, висадили три пальми. Це 141 країна-учасниця глобальної екоініціативи та перше висадження дерев у цьому році.

Організаторка проєкту Greening of the Planet Ганна Крисюк разом із топ-менеджментом готелю «DoubleTree Resort by Hilton Zanzibar- Nungwi» висадили пальми у знаковий день — День Соборності України. Також пані Ганна представила співорганізаторку Greening of the Planet в Танзанії Anna Wyre.

Ганна Крисюк сказала: «Дорогі озеленювачі, сьогодні, у цей особливий для України день, ми розпочинаємо новий сезон Озеленення у 141 країні проєкту. Відтепер у чарівному Занзібарі ростимуть три наші пальми, а незабаром посадимо ще кілька дерев у місцевій школі. Відвідуйте їх при нагоді, садіть дерева, долучайтеся до #ОзелененняПланети, любіть і доглядайте свої дерева. Об’єднуємо людей Землі, відновлюємо екосистему планети».

До відома, у попередньому році у рамках проєкту Greening of the Planet було висаджено понад 19 млн дерев. Участь взяли близько 5 млн людей. Організатором проєкту «Greening of the Planet» є благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Ганна Крисюк та Сергій Гайдайчук за підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України і Державного агентства лісових ресурсів України.