5137 учасників із 55-ти країн світу заспівали Державний Гімн України та встановили світовий рекорд. 

Зафіксувала досягнення Генеральний директор Книги світових рекордів Ганна Крисюк та представниця Книги, голова Міжнародного Об’єднання Жінок-Українок Аліна Скоморохова.

«Українці – сильна нація. Ми вміємо гуртуватися та обстоювати свої ідеали і своє майбутнє. У нас велика держава, сильна армія та незламний народ. Ми точно хочемо мирно жити й процвітати на нашій родючій землі, в прекрасній Україні. І українці нікому не дозволять зазіхати на своє європейське демократичне майбутнє», – наголосила Ганна.

Організатором даної події є Міжнародний штаб допомоги українцям за сприяння Міністерства закордонних справ України. Захід приурочений до 31 річниці святкування Дня Незалежності України. 

Метою рекорду є консолідація українців по всьому світу, привернення уваги іноземців до війни в Україні та збір коштів на підтримку України та ЗСУ, у тому числі, й на реалізацію проєктів Міжнародного штабу допомоги українцям, зокрема «1000 автомобілів свободи», «Продуктові набори для українців» та «Відновлення реабілітаційних відділень для захисників та захисниць України».

З вітальними словами до рекордсменів звернулись: Перша заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова; Віталій Барабаш – Голова Авдіївської РА; Вадим Омельченко – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Франції; Марк Шевченко – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Молдова; Дмитро Сенік – Надзвичайний і Повноважний Посол України в ОАЕ; Олександр Хом’як – Консул України в Дубаї; Сергій Олександрович Шутенко – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Греції; Валерій Жовтенко- Надзвичайний і Повноважний Посол України в Киргизькій Республіці; Надія Яшан – президент Business Woman PRO Canada Corporation; Юрій Токар – Генеральний консул України у Вроцлаві; Аліна Пономаренко – Консул України в Португалії; Емір Рустамов – Консул України в Анталії; Оксана Палатайчук – Почесне консульство у Флоренції; Олександр Компанієць – Тимчасовий повірений у справах України в Алжирі; Денис Михайлюк – Тимчасовий повірений у справах України в Малайзії; Тамара Черпакова — прес-секретар Представництва України при ЄС; Василь Гедз – керівник Української Організації Данії «Ластівка»; Зінов’єва Зоряна – Український Дім (Нідерланди, Ротердам); Яблонська Тетяна – Президент франко-української асоціації Україна-Діжон-Безансон; Валентина Марджанішвілі – Будинок українсько-грузинської преси та книги (Грузія, Тбілісі); Оксана Шоорлеммер, представниця МШДУ в Німеччині та Ольга Семанчакова, представниця МШДУ в Словаччині.