Українська діаспора зі Спілки української молоді (СУМ) передала подарунки для дітей у селищі Тарутине на Одещині, батьки яких виконують бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил на сході України.

Подія відбулася у місцевому Будинку культури в межах акції «Теплом зігріємо серця», яку проводять уже всьоме. Також учасників заходу своїм концертним виступом привітали музиканти гурту «Друже Музико».

«Передусім такі подарунки ми передаємо дітям, батьки яких загинули на Сході країни, обороняючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави, дітям з особливими потребами, чиї батьки перебувають у районі ООС. Відповідно до опрацьованих списків подарунки отримали 30 дітей».

Координатор акції Ольга Ліміщук

Загалом молодь з діаспори надіслала в Україну понад 1300 пакунків. Торішня акція охопила понад 2500 дітей з родин вимушено переселених осіб, які через воєнні дії на Сході змушені були покинути свої домівки, та дітей військовослужбовців. Загалом за шість років проведення акції понад 12 500 дітей отримали свої подарунки.