На наступному пленарному засіданні Верховної ради, яке відбудеться 17 листопада, народні депутати планують розглянути законопроєкт про народовладдя через всеукраїнський референдум.

Про це повідомив перший заступник голови парламенту Руслан Стефанчук під час свого відеозвернення у межах відеоблогу президента.

“Наступного тижня запланований розгляд законопроєкту про народовладдя через всеукраїнський референдум. Як на мене, це дуже символічно, що прийняття такого закону відбувається саме в період чергової річниці проведення всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року, який подарував незалежність Україні”, – сказав він.

За словами Стефанчука, ще парламент планує розглянути законопроєкти про інвестиційних нянь, систему гродського здоров’я, віртуальні активи, а також проєкт закону щодо захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність, й низку інших соціальних ініціатив, спрямованих на захист населення у період карантину.

“Усього наступного тижня ми запланували до розгляду на різних стадіях понад сотні законодавчих актів. Сподіваюся, що парламент, попри те, що будуть не всі народні депутати, і у президії теж, зможе ефективно виконати покладену на нього функцію”, – сказав перший заступник голови парламенту.

Президент Зеленський вніс у Раду закон про всеукраїнський референдум 9 червня. Парламент прийняв документ за основу через дев’ять днів. Тоді Стефанчук заявив, що законопроєкт готували майже рік із залученням громадськості і міжнародних експертів. Також він уточнив, що проведення одного всеукраїнського референдуму в середньому може коштувати два мільярди гривень.