В рамках робочої поїздки на Донеччину Дмитро Разумков завітав до Маріупольського загону Морської охорони та в КПВВ “Гнутове”.

Голова Верховної Ради України ознайомився зі специфікою служби відділу спеціальних дій на воді, побував на кораблі Морської охорони «Донбас».

Спікер українського парламенту та моряки-прикордонники говорили про особливості несення служби та провокації недружнього сусіда. Окремо обговорювали правові основи використання Азовського моря, визначені договорами із РФ.

– Найоптимальніше, що ми можемо зробити сьогодні – це забезпечувати захист інтересів України. І я особисто дякую морським прикордонникам за те, що відмінно виконують свою функцію на Азові, – наголосив під час зустрічі Дмитро Разумков.

Також Голова Верховної Ради поцікавився перспективами розбудови Морської охорони. Зокрема думками моряків-прикордонників про україно-французький проект ОСЕА із закупівлі і побудови 20 патрульних катерів для Морської охорони.  Моряки зауважили, що завжди раді новій техніці і щиро розраховують на підтримку.

Кращим захисникам морських кордонів Голова Верховної Ради вручив цінні подарунки.

Ознайомившись зі службою Морської охорони, спікер Парламенту вирушив до прикордонників, які служать на лінії розмежування.

У КПВВ «Гнутове» Дмитро Разумков поспілкувався як з військовослужбовцями, так і з подорожуючими. Начальник Донецького прикордонного загону полковник Анатолій Коцюрба ознайомив Голову Верховної ради України зі специфікою ділянки відповідальності і роботою, яку щоденно виконує персонал прикордонного відомства для забезпечення безпеки та ритмічності пропускних операцій.

Джерело