Офіційний представник і експерт національного проекту «Книга рекордів України», заслужений діяч мистецтв України Віталій Іваницький, зафіксував ще один унікальний рекорд в нашій державі, а саме – колектив народного клубу «Майдан» у місті Луцьку, створив найбільшу в Україні кількість пісних страв.

Загалом, з різних продуктів харчування, за власними та народними рецептами кухарі, на чолі з шеф-кухарем Юрієм Марчуком, у цьому відомому закладі громадського харчування приготували 101 пісне блюдо: перші страви – 10, закуски – 28, салати – 19, другі страви – 34, випічка – 10 (ПЕРЕЛІК ДОДАЄТЬСЯ).

 До цього часу, чотири рекорди України зафіксовані у народному клубі «Майдан», були створені в рамках проведення фестивалів любителів сала «З любов’ю до…Сала» з різних, найбільших бутербродів із сала, один з яких, рекорд світового масштабу – у 2009 році виготовлено найбільший у світі бутерброд з сала, так званий український салбургер,  загальною площею – 68 кв. м.

В основі цьогорічного, пятого рекорду – різні пісні страви, які можна куштувати у різдв’яний піст.

Для відвідувачів, які прийщли на фіксацію рекорду, підготували цікаву розважальну програму з українською музикою, дегустацію та частування, а ведучий цього заходу Дмитро Мельничук детально  розповів про народні традиції посту в Україні, про приготування деяких українських пісних страв.

Креативний керівник народного клубу «Майдан» Ігор Хелемендик,   при одержані диплому «Книги рекордів України, який підтверджує  факт реєстрації досягнення, як рекорду України, запевнив усіх присутніх, що це не останній рекорд їхнього дружнього колективу.