Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) оголосила прийом заявок на здобуття стипендії імені Анни Кісіль для вивчення української мови під час літніх онлайн курсів у Міжнародній школі україністики «Крок до України» при Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою «Львівської політехніки» в липні 2021 року.

Про це СФУЖО повідомила у Фейсбуці.

Зауважується, що на стипендію імені Анни Кісіль можуть зголоситися охочі українки з діаспори віком від 16 до 35 років за посиланням.

Щоб зголоситися на стипендію СФУЖО, треба надіслати наступне: заповнену реєстраційну форму; коротку інформацію про себе; супровідний лист на тему: «Чому для мене важливі ці курси?» (до 200 слів); рекомендаційний лист від місцевої української жіночої чи іншої громадської організації.

Термін подання заяв та інших документів – до 20 травня 2021 р. Розгляд заяв на отримання стипендії та визначення 10 кандидатур стипендіаток відбудеться в кінці травня 2021 р.

Заяви та супровідні документи просимо надсилати на електронну адресу: wfuwo.office@gmail.com

Склад Стипендійного комітету СФУЖО: Євгенія Петрова (Канада), Мар’яна Заяць (США), Олександра Фарима (Нідерланди), Оксана Сидорчук-Соколик (Канада), Ірина Ключковська (Україна), Наталя Наконечна (Швейцарія).

СФУЖО у лютому 2021 року заснувала стипендію для вивчення української мови імені своєї голови, відомої діячки української діаспори Анни Кісіль, яка відійшла у вічність у листопаді минулого року після боротьби з важкою недугою.

Анна Кісіль за життя регулярно підтримувала освітні проєкти серед діаспори та в Україні, зокрема, стала меценатом видання першого підручника з української мови як іноземної «КРОК-2», створеного за міжнародними стандартами у МІОКу, та сприяла розвитку освітнього порталу «Крок до України» МІОК.