У Києві пройшов третій семінар проєкту «Переосмислення української ідентичності» від The Aspen Institute Kyiv. Учасниками семінару стали політичні лідери, державні службовці вищого рівня, лідери бізнесу та місцевого самоврядування, публічні інтелектуали та митці. У обговоренні взяв участь і президент CEO Club Ukraine – Сергій Гайдайчук.

Як повідомляє The Aspen Institute Kyiv, зустріч проходила у форматі off the record, де учасники обговорили питання національної ідентичності, її еволюції та факторів, які її визначають, національного наративу, культури, її значення для держави, а також прав людини у глобальному та національному контекстах. Діалоги з елементами сократівського методу будувалися на текстах сучасних українських мислителів. Їх підготували спеціально для проєкту «Переосмислення української ідентичності».

“Вважаю, The Aspen Institute робить важливу роботу, збираючи лідерів з різних сфер для обговорення ключових та стратегічно важливих питання для України, її майбутнього. Власне, за це я й дуже вдячний Інституту: за роботу та запрошення. Це є правильним шляхом: збирати лідерів, вчити слухати, чути та поважати точку зору одне одного. Саме в таких діалогах народжується взаєморозуміння, довіра, співпраця. І різношерсті прогресивні люди країни поступово кристалізуються у цілісну нову українську еліту.”

Прокоментував семінар у своєму пості на Фейсбук Сергій Гайдайчук.