Відбулась робоча зустріч президента найбільшого в Україні бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергія Гайдайчука з виконавчим директором офісу українського уряду з просування інвестицій «UkraineInvest» Сергієм Цівкач, пише BW.

Домовленість про зустріч відбулась з метою обговорення напрямків потенційної співпраці. Під час зустрічі було обговорено перспективні галузі для інвестування та залучення до співпраці іноземного бізнесу. Індустріальна релокація, створення спільних виробничих потужностей та impact investments можуть стати вагомими драйверами розвитку економіки.

«Успішний досвід українського бізнесу, зокрема, членів CEO Club, є потужним сигналом для іноземних інвесторів, які розглядають Україну як напрямок для інвестицій. Важливо промотувати їх історії успіху та бізнес проєкти в світі»,  – відзначив Сергій Цівкач.

У свою чергу Сергій Гайдайчук зазначив: «Залучення іноземних інвестицій дає змогу отримати ряд вигод, основними з яких є поліпшення платіжного балансу; трансфер новітніх технологій та ноу-хау; комплексне використання ресурсів; розвиток експортного потенціалу і зниження рівня залежності від імпорту; досягнення соціально-економічного ефекту».