Основою, фундаментом сильної держави є сильна економіка. Саме рівнем її стійкого розвитку і конкурентоспроможності визначається рівень суспільного добробуту та національної безпеки, місце і роль держави у світовій геополітиці.

А для формування економічно сильної держави нам потрібна тісна співпраця влади та представників бізнесу. Саме про налагодження такої співпраці спілкувалися з Андрієм Єрмаком – керівником Офісу президента України.

Останнім часом влада є досить відкритою: все частіше зустрічається з власниками бізнесу, долучає в робочі групи. Це є правильною тенденцією. За часи попередніх керівників держави такого, на жаль, не було. Є багато справді реально гарних справ, які не могли зрушити з місця останніх 30-ть років.

В Україні існує проблема бізнес-монополії судово-правоохоронної системи. Це, так звана, корпорація «монстр», яка «кошмарить» бізнес та руйнує будь-яку довіру до держави. І допоки ми не перезагрузимо судову і правоохоронну системи, що дасть нам створити єдині правила гри для всіх в країні – верховенство права, доти ми не зможемо відновити довіру. А не буде довіри – не буде економіки, не буде бізнесу, не буде процвітання. Всі ті зміни і хороші справи, які робляться, будуть повністю знівельовані. Ми не можемо затягувати і не можемо робити це поступово.

Сьогодні кожен бізнес і кожна компанія має проблеми з правоохоронними органами. Це вже цілий бізнес з їхнього боку.

Отримавши запрошення від очільника Офісу глави держави Андрія Єрмака долучитись до розробки законодавчих ініціатив та створення й діяльності національного фонду інвестицій, – нами, представниками бізнес-об’єднань, CEO Club Ukraine висловлено готовність до співпраці.