Перша зустріч відбулася у польському місті Бидгощ з воєводою Куявсько-Поморського воєводства Миколаєм Богдановічем, директором кризового центру та безпеки Рафалом Револіньским і уповноваженим воєводи Лукашем Войчаком з питань співпраці з громадськими організаціями.

У складі делегації МШДУ: голова Штабу та президентка Business Woman Club Ганна Крисюк, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та інвестицій Державного податкового університету Василь Чмелюк; координатор МШДУ та радник Начальника Харківської обласної військової адміністрації Віталій Русанов і координаторка проєктної діяльності МШДУ та екологічного проєкту «Greening of the Planet» Коньок Яна.

Під час зустрічі сторони домовилися про співпрацю воєводства з Харківською та Львівською областями, надання гуманітарної допомоги, налагодження співробітництва з бізнесом і освітніми закладами України. Із цього приводу запланували вже наступного тижня провести онлайн-зустріч голів Львівської та Харківської ОВА з паном воєводою.

А також запросили пана воєводу відвідати Львів та Ірпінь і долучитися до відбудови Державного податкового університету в Ірпені.

Візначимо, що Куявсько-Поморське воєводство одне з перших почало співпрацювати з міжнародними організаціями для співпраці та допомоги Україні. У місті Бидгощ із населенням 350 тис осіб прийняли та зареєстрували 38,5 тис біженців з України. Ще близько 50 тисяч залишаються не зареєстрованими.

Та насамкінець обговорили можливості майбутньої співпраці Business Woman Club із жіночими спільнотами в місті Бидгощ і всьому воєводстві.

Після перемовин учасники делегації разом із паном Миколою Богдановичем висадили дерево  – символ дружби України і Польщі. 

На завершення зустрічі Ганна Крисюк подарувала воєводі свою вервичку (намисто із хрестиком, що використовується під час молитов) і побажала усьому воєводству та всій Польщі мирного неба над головою. Пан Миколай Богдановіч у відповідь подарував свою вервичку та сказав, що кожного дня поляки моляться за Україну і ця віра обовʼязково нас захистить і допоможе перемогти.