Рівнянка Катерина Миронець разом з донечкою створила україномовний Youtube канал Навчалочка для дітей – найкращий канал для дітей.

З Рівного в Іспанію родина переїхала два роки тому, живуть у місті Марбея, що на півдні Іспанії. Ідея створювати україномовний контект у Катерини виникла тоді, коли шукала якісне відео для своєї дитини.

Я помітила, що російськомовних каналів, в тому числі зареєстрованих в Україні, досить велика кількість. Зроблено це по одній головній причині, що російськомовної аудиторії більше, і з таким контентом можна швидше розкрутитися і набирати більше переглядів, а згодом і монетизація каналу вища, тобто переслідується лише меркантильна мета, як вид заробітку.  – розповідає рівнянка.- Я маю освіту психолога, зараз знаходжусь в другій підряд декретній відпустці. Спочатку зйомки мали проходити без доньки, але вона сама виявила бажання зніматись. Ми спробували, і як на мене вийшло не погано.

Головній ініціаторці зйомок Аріанні зараз три роки.  Щодня  вона говорить : «Мама, давай вже зніматись», тобто процес їй дуже подобається. 

Зйомки, монтаж та дизайн відео Катерина  робить сама.

Звичайно з кожним відео випливають нюанси, дещо змінюю, щось забираю, щось добавляю, але як то кажуть , не без цього. Прямую до «ідеальної» формули свого контенту.  Буду надіятись що це ще й згодом буде матеріально винагороджено, але роблю я це чисто з ідейної позиції свідомої українки. Ніде так не цінуєш рідну мову і свою країну, як за кордоном!

Додає рівнянка.

Посилання на YouTube-канал українки тут.