Відбулася зустріч радниці омбудсмена України Ганни Крисюк із Чарльзом Шмідтом – омбудсменом із прав дитини Люксембургу, Клаудією Монті – омбудсменом Великого Герцогства Люксембург, Клод Раду – Почесним консулом України в Люксембурзі. 

В зустрічі також взяли участь: Аліна Скоромохова – голова ГО «Можу», представниця Міжнародного штабу допомоги українцям, Микола Жаров – Президент LUkraine asbl, Представник Торгової палати України в Люксембурзі та Інна Яременко  – Віце-президент LUkraine asbl. 

Пані Ганна передала слова вдячності від омбудсмена Дмитра Лубінця за плідну співпрацю та важливу допомогу в надскладний час для українців. 

Вона розповіла про реалії війни в Україні, терористичні атаки та надмірне знущання над громадянами держави з боку країни-агресорки. 

Міжнародні організації фіксують усі дані, тому станом на сьогодні:

 ⁃ 6 557 цивільних осіб загинуло; 

 ⁃ 10 074 цивільних осіб поранено;

 ⁃ 14 млн людей залишилися без дому ;

 ⁃ 12,5 млн осіб стали біженцями за межами України;

 ⁃ 6,2 млн ВПО.

Також учасники зустрічі відвідали місця, де проживають українські біженці. Вони поспілкувалися про їх життя та надані умови проживання.

На завершення зустрічі проговорили можливості подальшої співпраці у формуванні інформаційно-освітньої кампанії з роз’яснення прав і свобод українців відповідно до законодавства Люксембургу. 

Також підняли питання щодо відстоювання прав інтересів українських дітей закордоном, налагодження подальшої співпраці офісів омбудсмена України й Люксембургу, неурядових організацій та інституцій.