9-го травня некомерційна медіаплатформа Брюсселю для обміну досвідом між експертами та представниками громадянського суспільства України та ЄС «Promote Ukraine» разом з друзями та партнерами відсвяткувала своє 8-річчя з дня заснування.


Серед гостей свята – засновниця міжнародного глянцю Business Woman, голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк та представниця Торгово-промислової палати України, керівниця Гуманітарної групи МШДУ – Анна Любима.


Ганна Крисюк привезла з України особливий подарунок – синьо-жовтий прапор, який майорів на Сході України, де ведуться бойові дії та марку-вдячність за співпрацю: «Щиро бажаємо вам подальшого розвитку та успішних проєктів. Нехай ваш голос і голос України чує вся Європа. Дякуємо за плідну співпрацю».


Глянець «Business Woman» вже багато років успішно співпрацює з даною організацією, організовує спільні заходи. А пані Марта Барандій, голова «Promote Ukraine», неодноразово виступала в ролі спікерки на щорічних форумах журналу, давала інтервʼю та підтримувала різні наші заходи.