Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає позитивним затвердження нового складу української делегації у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Цю думку міністр озвучив в інтерв’ю Радіо НВ. Кулеба зазначив, що склад делегації не оновлювали би без його посилення, тому він ставиться до цього позитивно.

“Я завжди позитивно ставлюся до будь-якого посилення позицій України на міжнародній арені. Якби ці зміни не означали посилення, то вони б просто не робилися”, — заявив Кулеба. 

Починаючи з 5 травня українську делегацію в Тристоронній контактній групі очолює президент України в 1994-2005 роках Леонід Кучма. До складу делегації також увійшли топ-чиновники: віце-прем’єр-міністр України — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков (перший заступник глави делегації), глава комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва, народний депутат України від «Слуги народу» Олександр Мережко (заступник глави делегації). Також до складу делегації увійшла низка заступників міністрів і народних депутатів України.

Глава МЗС позитивно відгукнувся про постать віце-прем’єр-міністра України — міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова у складі делегації та відзначив появу в делегації представників парламенту, як дуже важливу.