У приміщенні Посольства України в Литві відбулась урочиста церемонія вручення талановитій молоді української громади міста Вільнюс подяк і відзнак. Про це передає Укрінформ, посилаючись на Посольство України в Литовській Республіці.

За повідомленням, подяки посла України в Литві Володимира Яценківського вручені за особистий внесок у збереження та продовження українських традицій і звичаїв, прославлення української культури та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Дипломами та грамотами були нагороджені молоді діаспоряни за призові місця, отримані ними під час проведення Міжнародного фестивалю декоративно-ужиткового мистецтва «Великоднє сяйво».

Зокрема, подяки та нагороди отримали: Софійка Кубішина, Олександр Нарейко, Саманта Салтіс, Захар Рімжус, Андріан Кубішин і Марк Салтіс.

У заході взяли участь Посол України у Литві В. Яценківський, члени журі Міжнародного фестивалю декоративно-ужиткового мистецтва «Великоднє сяйво» Микола Дзядзін та Тетяна Моргун, заступниця Голови Громади українців м. Вільнюс Лідія Холчева, батьки – представники Громади українців м.Вільнюс та співробітники Посольства в Литві.