Одноклубниці Business Woman Club повернулися з успішної ділової місії в Польщі, де вони встановили близько 200 нових контактів і розширили мережу партнерів. Відвідали Краків та Варшаву, долучились до інвестиційного форуму Invest Cuffs 2023, провели 2 презентації журналу Business Woman та низку бізнес-зустрічей і переговорів.

Місія відбулась на запрошення Вероніки Марчук, учасниці Business Woman Club та президентки Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць в Україні.

До складу делегації увійшли Ганна Крисюк, Юлія Бичай, Тетяна Розвадовська, Марія Чорна, Анастасія Ляшко, Оксана Шоорлеммер, Ярослава Бояркіна, Аліна Скоморохова, Оксана Ткаченко, Оксана Нестерова, Зоряна Созанська, Ірина Гримак, Мар’яна Кулеба, Наталія Савка.

Перших два дні делегація провела в Кракові на одному з найбільших інвестиційних форумів Європи Invest Cuffs 2023. Подія зібрала понад 6000 учасників з різних країн світу. Вероніка Марчук за підтримки Business Woman Club організувала відкриття на форумі української кімнати “Strefa_UA”. 

Учасниці місії взяли участь у презентації Міжнародного штабу допомоги українцям та чотирьох секціях: «Можливості для польсько-українського бізнесу в час війни. Фундамент майбутньої співпраці», «Чи виграють бізнес-леді у війні?», «Роль жінок під час війни» та «Соціальна відповідальність бізнесу». Також голова Львівської обласної ради Ірина Гримак презентувала інвестиційну привабливість Львівщини та відбулося кілька зустрічей з жінками-лідерками Польщі і України.

Крім того, в українському просторі “Strefa_UA” відбулась презентація нового номеру Business Woman і тихий аукціон. Під час аукціону вдалося зібрати кошти на один дрон у межах нового проєкту “1000 розвідувальних дронів для України” організованого Міжнародним штабом допомоги українцям та БФ “Dignitas”, за підтримки Львівської та Донецької ОВА.

Наступних два дні місії Business Woman Club пройшли у Варшаві. Там, у офісі Google, відбулась друга презентація журналу Business Woman. Далі програма місії передбачала знайомство з інвестиційною компанією Exante, B2B зустрічі з власниками різних компаній, відвідування гуманітарного хабу TPU – Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy, спілкуванням з біженцями, неформальні зустрічі з кандидатками на вступ до Клубу та знайомство з історичною частиною Варшави.

Президентка Business Woman Club Ганна Крисюк подякувала одноклубницям за участь у місії та додала: “У кожній подібній місії ми маємо можливості познайомитися з потенційними партнерами та кандидатками на вступ до Business Woman Club, отримуємо нові знання, вивчаємо історичну та культурну спадщину країни, генеруємо нові ідеї, зустрічаємось із відомими та впливовими людьми та презентуємо власні проєкти. Приємно повідомити про домовленість, що у червні приїдемо сюди знову, щоб провести міжнародний жіночий бізнес-форум, де презентуємо діяльність та успіхи українських жінок, поговоримо про жіноче лідерство, глобальні виклики та інвестиції. Також маємо запрошення для ділових місій на найближчі півроку до Італії, Португалії, Іспанії, Азербайджану і Грузії”.