Міжнародний штаб допомоги українцям завершив десяту гуманітарну місію на передову, що тривала 17-19 березня.

Учасники місії передали нашим захисникам і захисницям:

  • 3 пожежні авто та карету швидкої допомоги для працівників Харківської ДСНС, а також авто швидкої для ДСНС Донеччини від Міністерства внутрішніх справ Люксембургу та ГО “Nova Ukraine” у межах міжнародної фандрайзингової кампанії UKRAINE IS CALLING, що була запущена Асоціацією українців Люксембургу LUkraine.
  • тисячне авто для ВЧ А4638 у межах проєкту «1000 автомобілів свободи», ініційованого головою Львівської ОВА Максимом Козицьким і головою ГО «Добро.Дій» Igor Dulyn за підтримки МШДУ і ЛОК – Львівський Оборонний Кластер.
  • гуманітарні вантажі для деокупованих територій Харківщини, Донеччини, Дружківки, Костянтинівки та Авдіївки. Окремий гуманітарний вантаж для Авдіївки передав благодійний фонд “Небо України”.
  • У складі вантажів продуктові набори, хліб, бронежилети, ліхтарики, планшети, генератори, ліки, солодощі, засоби гігієни, спальники та інше.

Голова Міжнародного штабу допомоги українцям Аня Крисюк висловлює подяку всім донорам і партнерам, які зібрали гуманітарні вантажі для цієї місії та допомагали доставити їх на передову. “Одне з головних завдань кожної нашої гуманітарної місії – морально підтримати захисників України, а також цивільне населення, яке потерпає від наслідків війни. Але ми не можемо переоцінити важливість матеріальної підтримки, яку ми отримали від партнерів та донорів МШДУ та доставили на передову. Кожна поїздка, кожна пожертвувана гривня наближає нас до перемоги”, – зазначила Ганна Крисюк.

У десяту гуманітарну місію вирушили Ганна Крисюк, Bohdan KysilКостянтин Костирко, Орест Бас, Василь Кіт, Victoria Tochek, Микола Бригіцький, Dmitrij Shulmeister, Олександр Кузьменко, Oleksandr Meiiers, Микита Перцев.

Партнери цієї місії: БФ «Небо України», ГО «Help People», Асоціація українців Люксембургу LUkraine asbl, Львівський оборонний кластер, Рай Квітковий, Оксана Галенда, BISCOTTI, Андрій Слюсарчик, Galina Malovšek, спілка «Берегиня», ГО “Інститут культури України”, Євген Клопотенко, Maryna SobotiukUkrainsk Forening Øst-Norge / Українська громада Східної Норвегії, Тетяна Бондаренко, Bakehouse, Forpost.fund, ТОВ «М‘ясоТоп», Dmitrij ShulmeisterКостянтин Костирко, Ріпкинська молодіжна рада, БФ «Озеленення України», Vadim-Mila Stauchan, «Vision Club», ГО «Київські котики».

Окрема подяка мережі АЗК “OKKO” за те, що забезпечили пальним десяту гуманітарну місію МШДУ.