Розпочалась чергова поїздка на передову делегації Міжнародного штабу допомоги українцям. Підписали мемондандум про дружбу між містами, передали гуманітарну допомогу, амуніцію та автомобілі свободи. Далі детальніше.

Від сьогодні, 24 лютого, Стрий (Львівщина) та Авдіївка (Донеччина) стали містами-побратимати. Дружні звʼязки між містами допомагають працювати простіше і ефективніше: передавати гуманітарну та військову допомогу, обмінюватися досвідом та підтримувати у скрутний час.

Меморандум про співпрацю підписали міський голова Стрия Олег Канівець та керівник Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш з ініціативи голови Львівської ОВА Максима Козицького.

На офіційній частині підписання меморандуму були присутніми голова МШДУ Ганна Крисюк, заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Сергій Легенький, заступник міського голови Стрия Михайло Журавчик та партнер МШДУ Дмитро Шульмейстер. В онлайн-режимі долучилися президент асоціації «LUkraine» Микола Жаров та координатор МШДУ у Львівській області Ігор Дулин.

Далі учасники делегації передали Авдіївській ВЦА перший автомобіль у рамках проєкту «1000 автомобілів свободи». Разом із автомобілем були передані продуктові набори та аптечки.

Хочемо відзначити, як нелегко зараз знайти якісні аптечки, то ми щиро дякуємо начальнику Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександру Тіщенку за надану допомогу.

Після цього делегація МШДУ передала:
⁃ автомобілі продуктові набори й аптечки для 103-ї бригади
⁃ бронежилети, аптечки і продуктові набори для 84-ї і 20-ї бригади.
⁃ автомобілі для Прикордонної служби України та Краматорського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області