Нагадаємо, що 7-9 вересня у польському місті Карпач проводиться ювілейний найбільший у Центральній та Східній Європі Економічний форум, що зібрав цьогоріч близько 5000 політичних, економічних і соціальних лідерів із понад 60 країн Європи, Азії та Америки.

У рамках цього форуму проводиться так званий «Український форум» із шістнадцятьма дискусійними панелями, присвяченими питанням місця України в Європі, європейській та євроатлантичній інтеграції України, «Східному партнерству» тощо.

Уже виступали міністр соціальної політики України Марина Лазебна зі темою «Сімейна політика в умовах сучасних змін» та Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема зі темою «Громадянське суспільство – підтримка чи проблема для влади?»

Крім цих секцій, присвячених «Українському форуму», відбулися також інші: «Партнерство України з НАТО перед глобальними викликами», «Українські трудові мігранти: інтеграція в Польщу чи в’їзд в інші європейські країни», «Пострадянський простір між трансформацією і стагнацією», «Діджиталізація фінансового сектору. Як змінюються фінансові інститути?», «Міста в постковідній реальності», «30 років незалежності України – огляд».

Учора в рамках Економічного форуму була організована висадка 30 хвойних та листяних дерев до 30-ліття Незалежності України. А також відбулась офіційна зустріч Ганни Крисюк із головним організатором  ХХХ Економічного форуму Зигмундом Бердиховським.

Україну на Форумі представляють міністр соціальної політики Марина Лазебна, експрем’єр-міністр Володимир Гройсман, виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач, державний секретар Кабінету міністрів Олександр Ярема, голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька, президентка «Business Woman Club» Ганна Крисюк, власник компанії «Шобелі» Іван Яжинський та ін.

На форум також прибули голови обласних державних організацій, зокрема голова Рівненської ОДА Віталій Коваль,  голова Волинської Погуляйко Юрій та міський голова Львова Андрій Садовий.