Наступною зупинкою представників Міжнародного штабу допомоги українцям стало місто Покровськ.

Там учасники делегації передали автомобіль свободи, бронежилети від ЛОК – Львівський оборонний кластер, аптечки і продуктові набори для 103-ї бригади, а також бронежилети та продуктові набори для військової частини №7383 Національної гвардії.

Очільниця Штабу Ганна Крисюк сказала: «Уже втретє приїджаємо на Донбас від початку повномасштабної війни і втретє не перестаю дивуватися героїзмом наших воїнів. Дякую всім, хто підтримує Штаб і проєкт «1000 автомобілів свободи». Наші захисники і захисниці достойні найкращого забезпечення, амуніції та підтримки. Вони боронять нашу свободу і віддають свої життя за наше світле майбутнє».

Також у складі делегації МШДУ начальник Управління дотримання прав людини Нацполіції України Руслан Горяченко, керівник Львівського оборонного кластеру Дмитро Шульмейстер, партнери Штабу Назар Вербицький
та Антон Синяченко і координаторка проєктів МШДУ Яна Коньок.

Нагадаємо, що авто передане у рамках проєкту «1000 автомобілів свободи», що ініційований та організований головою Львівської ОВА Максимом Козицьким та головою ГО «Добро.Дій» Ігорем Дулиним за підтримки МШДУ. Проєкт має на меті закупити і переобладнати повнопривідні пікапи для військових і гуманітарних цілей.