Національний проект «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» оголосили про початок всеукраїнського проєкту «Озеленення України».

Про це повідомляє БізнесWoman з посиланням на Книгу рекордів України.

«Природне середовище було, є і буде незамінним партнером людей у їхньому повсякденному житті. Ми черпаємо з природи всі багатства. Її краса й велич залишаються нашим головним скарбом. В умовах хворої природи не може бути здорових людей. Це аксіома, зміст якої важливо усвідомити кожному з нас. Яке майбутнє чекає нові покоління людей, залежить виключно від нас нинішніх.

Озеленення України

Нам не байдужий стан довкілля в Україні та за її межами. Тому Національний проект «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» започатковують всеукраїнський проєкт «Озеленення України», йдеться у повідомленні.

Як зазначають ініціатори, мета проекту – привернення уваги до відновлення екосистеми України і планети, а також розвиток екологічної свідомості людей. Серед різноманітний акцій в рамках проєкту – висадження 1 000 000 дерев за одну добу.