Сьогодні, 20 серпня, організатори міжнародного екологічного проєкту “Greening of the Planet” ініціювали висадку дерев із нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України у Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу photo_2021-08-20_14-08-50-1200x900.jpg

Під час заходу поважні гості висадили 30 дерев до тридцятої річниці незалежності. Участь у заході взяли перші особи держави й Надзвичайні та Повноважні Посли країн світу в Україні.

Також до висадження приєдналися учасниці бізнес-клубу «Business Woman Club».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу photo_2021-08-20_20-24-49-1200x900.jpg

«Проєкт «Озеленення планети» для нас – це глобальна ініціатива нашого життя, яка не просто відроджує екосистему землі, а й відновлює енергетичний баланс та є об’єднуючим фактором для людей всього світу. У цьому році нам вдалося висадити близько 5,5 мільйонів дерев за день, встановивши рекорд. А з початку року, до сьогодні,  це – 15 мільйонів у 143 країнах світу»,

– зазначила ініціаторка проєкту “Greening of the Planet” Ганна Крисюк.

Організатори проєкту планують у кінці жовтня об’єднати 1 млн людей за одну добу та висадити таку ж кількість дерев. А вже наступного року хочуть об’єднати 100 млн людей по всьому світу і посадити за тиждень майже у всіх країнах світу 100 мільйонів дерев.

Дивіться відеосюжет із висадки за посиланням: https://youtu.be/c0tQaUwLuqg

Про проєкт:

Проєкт «Greening of the Planet» має на меті озеленити планету та привернути увагу до найбільшої проблеми століття – глобальної зміни клімату, а також об’єднати людей Землі.

Ініціював екологічну акцію благодійний фонд «Озеленення України» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агенства лісових ресурсів та Міністерства закордонних справ України.

Партнери проєкту: БФ «Pomogator», Business Woman Club, CEO Club Ukraine, UGEARS, Beton Energo, Akvilon, Юнік Трейд, Ukr-China Communication, FinStream, Vector-VS, Eva Lab, журнал «Business Woman», Світове українство, Energy 365, ARENA CS, MOZGI GROUP, Книга рекордів України.

Більше інформації про проєкт на офіційному сайті www.greeningplanet.org