Сьогодні в рамках глобального екопроєкту «Озеленення Планети» в Сумах висадили 30 катальп до 30-річчя Незалежності України.

Захід відбувся за участі Голови Сумської ОДА Живицького Дмитра, Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, партнерів проєкту «Озеленення Планети» на Сумщині та ініціаторки проєкту Ганни Крисюк.

Під час сьогоднішнього події учасники з радістю пригадали масштабну висадку дерев, що відбулася 10 квітня 2021 року в парку «Щастя». Тоді протягом одного дня було висаджено понад 5,5 млн дерев у 110 країнах світу.

Ініціаторка екоініціативи «Озеленення Планети» Ганна Крисюк наголосила:

«Дуже приємно, що влада та громадськість продовжують підтримувати нашу ініціативу, слідкують за тим, щоб дерева, які ми висаджуємо приживалися та виростали здоровими та гарними. Чим більше ми об’єднуємося заради таких цілей, тим більше відбувається позитивних екозмін у всьому світі».

Під час заходу між організаторами обговорювалися нові ідеї та майбутні проєкти, зокрема і в рамках президентської програми «Зелена країна».

Довідка. Ініціював екологічну акцію благодійний фонд «Озеленення України» та глобальний екопроєкт «Озеленення Планети» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агенства лісових ресурсів та Міністерства закордонних справ України.

Метою  проєкту «Greening of the Planet» є масштабне озеленення Планети, привернення уваги до найбільшої проблеми століття – глобальної зміни клімату та об’єднання людей навколо спільної мети.

Національні партнери: бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», БФ «Помогатор», компанія «Ugears», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Бетон Енерго», національний проєкт «Книга рекордів України».

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, Журнал «BusinessWoman», ГО «Світове Українство».

Більше інформації про проєкт на офіційному сайті www.greeningplanet.org.