Впродовж 2014-2020 рр., для подолання гуманітарних наслідків російської агресії проти України, установи ООН залучили понад 0,5 млрд дол в рамках планів гуманітарного реагування постраждалому населенню.

Про це у Facebook інформує Кабінет міністрів.

Зазначається, що згідно з планом гуманітарного реагування ООН в Україні на 2020 рік, передбачається допомогти понад 2 млн громадян, які постраждали внаслідок бойових дій.

Станом на 22 жовтня 2020 року на потреби реалізації плану ООН мобілізувала 82 млн дол.

Також у повідомленні наголошується, що для подолання гуманітарних наслідків агресії РФ проти нашої держави Україна співпрацює з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців, Управлінням з координації гуманітарних питань, Програмою розвитку ООН, Міжнародною організацією з міграції, Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Фондом ООН у галузі народонаселення, Дитячим фондом ООН та ін.

Окрім того, згідно з Рамковою програмою партнерства між Урядом України та ООН на 2018-2022 роки, впродовж п’яти років організації системи ООН планують залучити майже 675 млн дол. на допомогу Україні, зокрема на економічний розвиток, соціальний захист, демократичне врядування, а також підтримку процесів миробудівництва та відновлення на Донбасі.