25 травня 2020 року відбувся міжнародний онлайн-форум «Business Woman 2020».  Даний захід є щорічним, цьогоріч його провели вже четвертий раз.

Організатором «Business Woman 2020» виступає міжнародний глянцевий журнал «BusinessWoman».

Тема онлайн-заходу: Роль жінки у вирішенні глобальних викликів.

Розпочали онлайн-форум «Business Woman 2020» з Державного гімну України, який виконувала талановита рекордсменка України Анастасія Євдоченко. А після відбулось офіційне відкриття дійства організатором, засновницею журналу «Business Woman» Ганною Крисюк.

«Насамперед хочу подякувати кожному спікеру, кожній учасниці, партнерам та всім зацікавленим особам у нашому вже 4-му міжнародному жіночому бізнес-форумі. Ми гордимось тим, що за ці чотири роки, спільними жіночими зусиллями нам вдалось реалізувати багато соціальних та благодійних проектів. Звісно, не без чоловічої допомоги. Але ж, як говорять у народі, чого варті чоловіки без жінок?! Точно так, як і ми, жінки без них. У світі ще багато місць, де жінок, як і раніше, вважають нездатними брати на себе відповідальність за роботу у сферах, які традиційно сприймаються як чоловічі. Але кожного року ми все більше і більше ламаємо ці стереотипи. Нові учасники можуть зловити себе на думці, якою ж є мета нашого заходу? Метою форуму є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок. Не бійтесь поглиблювати свої знання, відкривати нові горизонти та досягати поставлених цілей!», – звернулась Ганна Крисюк.

Світ більше не буде колишнім. Пандемія, спад на світових ринках, повсюдний перехід в онлайн – криза-2020 неминуче призведе до зламу старих бізнес-моделей і поведінкових патернів. Настав час будувати новий світ і участь жінок у цьому процесі актуальна як ніколи!

Вітали жінок-учасниць форуму поважні гості та партнери: Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, Президент бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук, Надзвичайний і Повноважний Посол ПАР в Україні Андре Грюневальд, Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні Алекс Ленартс; Перший заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України Олександр Ярема.

На «Business Woman 2020» працювали кілька онлайн-сцен, де виступали провідні експерти, панельні дискусії на актуальні теми і спільна генерація ідей щодо виходу з кризи. Організатори зібрали на форумі фахівців з найрізноманітніших сфер із 15 країн світу, щоб за допомогою колективного розуму сформувати нову парадигму життя в умовах змін, які переживає світ в 2020 році.

Секція №1: «Політика, міжнародна дипломатія та екологічна безпека».

Модератор секції  – Дар’я Мустафіна, директорка Інституту партнерства та сталого розвитку

Спікери:

 • Натача Діас Агілера, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Куба в Україні
 • Ірина Верещук, Народний депутат України, голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Верховної ради України;
 • Наджла Аль-Раїс, керівник політичного, економічного та інформаційного відділів Посольства ОАЕ в Україні;
 • Аніца Джамич, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні.
 • Ганна Давиденко, громадська та політична діячка, депутатка Вінницької міської ради;
 • Юлія Вусенко, громадська діячка, волонтер, депутатка Луцької міської ради;
 • Катерина Павлова, начальник відділу міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ), експерт у сфері екології та енергетики;
 • Лілія Гричулевич, начальник Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю.
 • Ярослава Хортяні, українська громадська діячка Угорщини та європейської діаспори, голова Товариства української культури в Угорщині;
 • Марія Мезенцева, громадська та політична діячка, Народна депутатка України;
 • Тетяна Короткевич (белор. Таццяна Караткевіч), політикиня, співголова громадського об’єднання «Говори правду» (Білорусь).

Не обійшлось і без музичних вітань учасниць міжнародного онлайн-форуму «Business Woman 2020». Своєю творчістю радували: Група «DukeTime» – чоловічий вокальний секстет, співак Кирилл Охрименко, синтез-етно-рок-гурт «Ярра». А після музичної перерви розпочала роботу 2-га секція форуму.

Секція №2: «Бізнес. Соціальна відповідальність».

Модератор секції – Анастасія Баклан, засновник «Business Gathering», експерт Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE)

 • Ольга Трофімцева, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України (2019);
 • Аліна Скоморохова, генеральний директор металургійного заводу «Тін Імпекс», співзасновниця Міжнародного об’єднання жінок-українок (МОЖУ);
 • Оксана Олійникова, директор Представництва Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) в Україні;
 • Анна Коршунова, голова правління компанії «Український цифровий консорціум», президент жіночого клубу «Біла птаха»;
 • Руслана Данилів, радник Міністра інфраструктури з комунікацій.
 • Вероніка Марчук, Президент Міжнародної амбасади жінок-підприємниць (Польща);
 • Надія Яшан, громадська діячка, представниця української діаспори в Канаді;
 • Ольга Горбенко-Намік, засновниця першої міжнародної бізнес-спільноти для українських жінок світу (Великобританія);
 • Ольга Семанчакова, сертифікований фахівець в області інвестицій до діамантів та золота, президент організації «Наша дорога» (Словаччина);
 • Марта Барандій, Юрист-міжнародник Ph.D., засновник і голова НУО «Promote Ukraine», керівник офісу фірми «Asters» у Брюсселі;
 • Зоряна Столярчук, директор Україно-австрійського культурного та освітнього центру (Австрія).
 • Ольга Сидоренко, перший заступник голови Волноваської райдержадміністрації, співзасновниця ГО «Жіноча рада Донбасу»;
 • Ольга Наконечна, Президент благодійної організації «UWB Ukrainian Women United» (США);
 • Олена Мелоні, Контролер бухгалтерії і радник Treppenbau Shon GMBN (Німеччина);
 • Алла Москаленко, соціальна активістка, учасниця Міжнародного громадського руху «АЛЛАТРА» в Італії.

Онлайн-форум об’єднав більше 2 000 учасників із 47-ми країн світу, адже в програму заходу були включені теми, які сьогодні хвилюють кожного.

Міжнародний онлайн-форум «Business Woman 2020» відбувся за підтримки найбільшого в Україні бізнес-клубу «CEO Club Ukraine», Торгово-промислової палати України та Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Партнери: Інвестиційно-девелоперська компанія «Ковчег», ТОВ «ВІНАГРО», ТОВ «Тін Імпекс», ТОВ «Шобелі», ГО «Promote Ukraine», Міжнародне об’єднання жінок-українок (МОЖУ), Книга рекордів України, Консалтингова компанія «East West Mentor UA», Інститут партнерства та сталого розвитку (IPSD), Компанія «Український цифровий консорціум», Міжнародна компанія інвестиційних проектів та нерухомості «IBC», Дендропарк «Добропарк», БО «Я – Волноваха», Департамент молоді та спорту міста Києва, Компанія «Business Gathering», Антисептичний засіб «Біоцид плюс» та ін..

Інформаційні партнери: Телеканал «3 канал», Телеканал «Крокус», Міжнародне волонтерське телебачення «Аллатра ТБ», Інформаційна агенція «Журналіст», Інтернет-ресурс «Світове українство», Глянцеве видання «Lucky Ukraine» та ін..

Запрошуємо до перегляду запис онлайн-форуму «Business Woman 2020».