14-го жовтня у приміщенні музею «Становлення української нації» відбулась церемонія нагородження національної премії «Бренд-Амбасадор» України.

Організатором та ініціатором ідеї даного проекту виступив національний проект «Книга рекордів України» на чолі з генеральним директором Ганною Крисюк.

Ідеєю створення даного проєкту є подяка надзвичайним людям, які кожного дня роблять вклад у просування позитивного іміджу України у світі та для того, щоб про Україну знали в цілому світі.

Номінантів на премію було більше 50-ти, серед яких обрали 5-ох найкращих. Одним із нагороджених званням “Бренд-Амбасадор України” став Олег Іваненко.

Олег Іваненко – Багаторазовий рекордсмен України і Книги рекордів Гіннеса , параолімпієць, номінант премії «Дюдина року», депутат Київської обласної ради. Вперше переплив протоку Босфор, завдовжки 30 км, що з’єднує Чорне та Мармурове моря, відокремлюючи азійську частину Туреччини (Анатолію) від її європейської частини — Фракії, а також переплив Ла-Манш, встановивши світовий рекорд. За 18 годин безперервного запливу він подолав 62 кілометр. Член Національної паралімпійської збірної України з плавання, чемпіон України, людина, яка встановила світовий рекорд, пропливши 50 метрів стилем батерфляй без єдиного вдиху.