Низка країн привітала Україну з 30-ю річницею незалежності. Новину повідомляє Укрінформ.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на соцмережі представників різних країн, а також міністерств закордонних справ та оборони держав світу.

«Вітаю Україну з відзначенням 30 років незалежної держави – досягнення справді вражають, незважаючи на безліч перешкод. Для мене честь бути в Києві і брати участь у сьогоднішніх урочистостях. Європі потрібна вільна, демократична та суверенна Україна», – написав виконавчий віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс у Твіттері.

Прем’єр-міністр Литви Інґріда Шимоніте привітала Україну з Днем незалежності, написавши твіт українською мовою.

МЗС Литви у привітанні з Днем незалежності побажало Україні, друзям та українським партнерам миру, єдності та процвітання.

До привітань також приєдналося міністерство оборони цієї країни, наголосивши, що Литва підтримує прагнення України стати членом НАТО. Обидві країни продовжують співпрацю у сфері оборони і в питаннях регіональної безпеки.

«Шановні друзі в Україні та шановний колега Денисе Шмигалю, вітаю вас із Днем Незалежності! Підтримка Естонією територіальної цілісності України та євроатлантичної інтеграції залишається голосною та чіткою. Слава  Україні!», – написала у Твіттері прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас.

МЗС Естонії та МЗС Латвії також привітали Україну.

Своє привітання для України опублікувало міністерство Європи та іноземних справ Албанії, в якому наголосило, що країна буде продовжувати просування двосторонніх відносин з Україною.

«Румунія вітає з національним днем свого партнера та сусіда, Україну! Румунія повністю підтримує Україну на її європейському шляху та прагне до подальшого зміцнення двосторонніх відносин та співробітництва на регіональному рівні», – йдеться у твіті МЗС Румунії.