Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі 23 червня 2021 року провели спільну зустріч, де обговорили покращення торговельно-економічного співробітництва, реалізацію спільних інфраструктурних проєктів та розвиток туризму між країнами. Про це повідомляє Урядовий портал.

«Впевнений, що спільними зусиллями ми виведемо наші економічні взаємини на якісно новий рівень. Товарообіг між нашими країнами має перспективи для зростання, і ми переконані, що його можна збільшити до 1 млрд доларів. Цьому, зокрема, сприятиме відновлення роботи Спільної міжурядової Українсько-грузинської комісії з економічного співробітництва. Ми домовилися з Прем’єр-міністром Грузії провести її чергове засідання у вересні 2021 року».

Зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Очільник українського уряду також наголосив на важливості відновлення співпраці у туристичній сфері після негативного впливу COVID-19.

«Сподіваюсь, що поступове зняття коронавірусних обмежень в наших країнах сприятиме відновленню туристичного потоку. Під час зустрічі з Прем’єр-міністром Грузії ми домовилися про взаємне визнання документів про вакцинацію. Нота з відповідними пропозиціями була передана минулого тижня на розгляд грузинської сторони. Очікуємо на якнайшвидшу відповідь»

Підкреслив Денис Шмигаль.