На офіційному сайті України Ukraine.ua з’явилася французька мовна версія. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ.

Міністерство закордонних справ України презентувало нову мовну версію сайту Ukraine.ua – французьку. Відтепер франкомовні читачі, а також усі, хто її вивчають, зможуть дізнатися про Україну саме цією мовою. Разом із запуском французької мовної версії сайту розпочнеться франкомовна інформаційна кампанія в країнах Європи, Африки, Азії та Північної Америки. 

Довідка. Ukraine.ua – сучасний цифровий портал для іноземної авдиторії, доступний з будь-якої точки світу. На сайті можна більше дізнатися про Україну, своєрідно віртуально її відвідати. А також ознайомитися з українським бізнесом та інноваціями, освітніми можливостями, креативними індустріями, талановитими людьми, неймовірною природою й тисячолітньою історією сучасної європейської України. Нині офіційний сайт України говорить трьома мовами: англійською, німецькою та французькою. Незабаром планується запусити китайську, арабську та іспанську версії.