На запрошення президентки Business Woman Club та голови МШДУ Ганни Крисюк та львівського бізнесмена Костянтина Костирка до України приїхала делегація німецьких бізнесменів: Хайнс Бьозеке, власник фармацевтичної компанії «Löwenaphotheke» міста Шверін та Оксана Шоорелемер, представниця компанії «Термомікс» в Північній Німеччині, директорка представництва журналу Business Woman у Німеччині.

Гості відвідали місто Стрий, де провели перемовини з міським головою Олегом Канівцем, ознайомилися з економічними потужностями Стрия, обговорили можливості подальшої співпраці та можливості відкриття підприємств німецькими бізнесменами в індустріальному парку та зокрема, фармацевтичного бізнесу. А також учасники делегації відвідали історичні памʼятки та висадили дерево в рамках проєкту Greening of the Planet.

Оксана Шоорлеммер сказала: «Україна для нас є дуже рідною, ми всі чекаємо на перемогу і з усіх сил намагаємося у різний спосіб допомагати українцям. Зараз як ніколи раніше важливо підтримувати економіку України та розвивати її. Тож мета цього візиту знайти спільне та побачити нові можливості для подальшої співпраці і розвитку економіки України».

Німецька делегація також відвідала дитячий будинок Стрия та передала дітям гуманітарну допомогу від Українсько-німецького культурного центру «Січ» та солодощі від ТМ «Степанків».

Крім того, гостей ознайомили з діяльністю підприємства «Ukrpol», яке виготовляє поліграфічну продукцію. Хайнс Бьозеке сказав, що був приємно вражений масштабами і діяльністю виробництва.