Принц Гаррі вирішив покинути Британію у той момент, коли зрозумів, що до його сім’ї там ніколи не будуть ставитися добре.

Про це повідомляє видання Daily Mail із посиланням на свої джерела.

Вони розповіли, що принц Гаррі хотів захистити сина Арчі Харрісона від «негативного впливу і тиску, з яким той би зіткнувся в Великобританії», тому переїхав в Канаду разом з дружиною Меган Маркл подалі від нападок громадськості, ЗМІ та інших членів королівської сім’ї.

Як повідомив інформатор, «Коли стало очевидно, що до Меган ніколи не будуть ставитися справедливо, він зламався. Він запевняє, що перебратися в Канаду було його ідеєю». Таким чином принц хоче дати синові «нормальне дитинство», так як він сам ріс, постійно оточений увагою громадськості, і знає, як це важко.

Нагадаємо, 8 січня герцог і герцогиня Сасекські оголосили, що відмовляються від ролі «старших» членів королівської сім’ї Великої Британії і працюватимуть для того, щоб бути фінансово незалежними.

У Букінгемському палаці повідомили, що в родині британських монархів тривають дискусії щодо рішення принца Гаррі та його дружини Меган Маркл частково скласти королівські обов’язки.

Герцогиня Сассекська Меган Маркл, дружина британського принца Гаррі, уклала контракт із компанією Disney.

Принц Вільям вкрай розлючений рішенням молодшого брата Гаррі та його дружини Меган скласти обов’язки членів королівської родини.