30 жовтня національний партнер Greening of the Planet компанія НАК «Нафтогаз України» долучилася до масштабної висадки дерев у межах Акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за добу».

Нафтогаз організував та провів еко-проєкт «Енергія відновлення Землі» з висадження дерев у 20-ти населених пунктах з 5-ти областей України виробничої присутності філій. Працівники компанії разом з колегами з дочірніх підприємств і місцевими жителями громад висадили 460 дерев висотою до 3,5 метрів і 890 кущів створивши 20 повноцінних європейських парків.

Загалом їм вдалося об’єднати близько 1000 учасників заради великої мети – допомогти нашій планеті стати кращою і зеленішою.

У Національному ботанічному саду імені М. М. Гришка з’явилася алея Нафтогазу з 15 вишуканих японських сакур і 35 гірських тисів.

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко долучився до висадження на центральній локації.

«Дуже приємно, що в Україні є такі чудові ініціативи, спрямовані на покращення екологічної ситуації. Протистояння зміні клімату – беззаперечний пріоритет Нафтогазу, що також відображено в стратегії нашої компанії до 2050 року.»

ділиться Юрій Вітренко.

Довідково.

У рамках проєкту «Greening of the Planet» 30 жовтня 2021 року в Україні та за кордоном проходила Акція «Висадження дерев одним мільйоном людей за добу». Загальна кількість учасників: 1 313 338, а кількість висаджених дерев – 3 765 127.

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Ганна Крисюк – президент Business Woman Club та Сергій Гайдайчук – президент CEO Club Ukraine. За підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України і Державного агентства лісових ресурсів України.

Висадження лісів відбулося у співпраці з програмою Президента «Зелена країна» в рамках акції «Створюємо ліси разом».

Національні партнери: БФ «Помогатор», бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Ugears», компанія «Бетон Енерго», НАК Нафтогаз України, Slots City foundation.

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, AKVILON group.

Інформаційні партнери: UA: Суспільне мовлення, журнал «Business Woman», «Українська правда», «Світове Українство», Власть Денег, VIVA!.