У Києві відбулася III Всеукраїнська олімпіада з ментальної арифметики «SMARTUM TERRITORY 2020». Понад 1000 гостей зібралася в Українському Домі. Олімпіада відбувалася в два тури.

У першому турі взяли участь 500 дітей від 5 до 16 років з усієї України, з них фіналістами стали 120 дітей, а вже в другому турі за перемогу боролися 36 дітей.

Усі учасники були нагороджені медалями та дипломами, а переможці отримали приємні подарунки, яскраві емоції, а також підтримку глядачів!

Цього року на Олімпіаді SMARTUM TERRITORY 2020 встановили три нових рекорди, які були внесені до Книги Рекордів України. 

Два рекорди встановив на олімпіаді Іван Князєв з міста Бровари.

Перший рекорд зафіксовано у категорії: «Діти – унікальні здібності», найвищі досягнення в Україні з ментальної арифметики. Критерії: найбільша кількість дій в одному прикладі під час усного рахунку з ментальної арифметики, тема  «Анзан». Зафіксовано  результати: Найбільша кількість дій в одному прикладі під час усного рахунку з ментальної арифметики (тема «Анзан», двоцифрові числа, швидкість – 0,4 секунди, кількість дій в одному прикладі – 100). 

Другий рекорд зафіксовано у категорії: «Діти – унікальні здібності», найвищі досягнення в Україні з ментальної арифметики. Критерії: найбільша кількість дій в одному прикладі та найвища швидкість під час усного рахунку з ментальної арифметики, тема  «Анзан». Зафіксовано  результати: Найбільша кількість дій в одному прикладі та найвища швидкість під час усного рахунку з ментальної арифметики (тема «Анзан», чотирицифрові числа, швидкість – 0,7 секунди, кількість дій в одному прикладі – 15, режим «Турбо»).

Ще один рекорд встановила дев’ятирічна студентка з Дніпра – Ґудзь Єва​ в​ категорії: у категорії: «Діти – унікальні здібності», найвищі досягнення в Україні з ментальної арифметики. Критерії: найвища швидкість з одночасною додатковою дією під час усного рахунку з ментальної арифметики, тема «Анзан». Зафіксовано  результати: Найвища швидкість з одночасною додатковою дією під час усного рахунку з ментальної арифметики (тема «Анзан», трицифрові числа, швидкість – 0,7 секунди, кількість дій в одному прикладі – 10, з одночасним декламуванням власного вірша українською мовою).