На 74-му Каннському фестивалі, що відбудеться з 6 по 17 липня 2021 року, покажуть відразу дві кінострічки від України. Про це повідомляє пресслужба Державного агенства з питань кіно.

“В конкурсній програмі “Тиждень критики” буде представлений ігровий фільм режисера та сценариста Елі Ґраппа – “Ольга”, знятий за участі української кінокомпанії Pronto Film. В програмі Спеціальних показів бере участь документальний фільм Сергія Лозниці “Бабин яр. Контекст” виробництва ATOMS & VOID”.

Йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Паралельно з фестивальною програмою працюватиме один із найпрестижніших міжнародних кіноринків Marché du Film, на якому Україна вп’ятнадцяте буде представлена національним павільйоном. Павільйон за підтримки Державного агентства України з питань кіно організовують КМКФ “Молодість”, Українська Кіноасоціація, Асоціація кіноіндустрії України, Українська Кіноакадемія, кінокомпанія FILM.UA та інші профільні спілки та продюсерські компанії. На фестиваль та кіноринок у Каннах акредитовано майже 40 українських діячів кіногалузі.

Національний павільйон буде створено під традиційним слоганом #UkraineIsYourDestination, покликаний розширити міжнародне співробітництво в аудіовізуальній індустрії України, представивши досягнення у сфері кіно за останній час та потенціал кіновиробництва в цілому. Важливим акцентом в роботі павільйону буде презентація локацій для зйомок в Україні.