20 лютого 2020 року у Харківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась презентація всеукраїнського проекту «Озеленення України» за участі керівника управління Ігоря Тимочко, працівників лісової галузі, професорсько- викладацького складу кількох університетів, представників обласного управління освіти, студентів та самих організаторів проекту – президента українського бізнесу “CEO club Ukraine” Сергія Гайдайчука та генерального директора Книги рекордів України Ганни Крисюк .

Метою зустрічі було привернення уваги молоді до відновлення екосистем України і світу та формування колективної історії успіху українців у світі .

У рамках глобальної ініціативи «Озеленення України» заплановано 21 березня 2020 року висадити 1000000 дерев за 24 години на всій території України. В межах цієї акції Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства разом із молоддю, владою, бізнесом , взяла на себе зобов`язання висадити в один день 250 тис. Сіянців та дерев на території Харківської області.

Ініціатори запрошують усіх долучатись до цієї ініціативи і зробити Харківську область найкращою .