Мала академія наук України в тестовому режимі відкрила в Києві перший Музей науки, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

“Музей знаходиться у павільйоні №23 “Наука” на території ВДНГ у Києві. Тестовий режим триватиме до 2 жовтня. У цей період попередньо зареєстровані групи дітей будуть знайомитись із новим інтерактивним простором. Кожного дня музей безкоштовно відвідує три таких групи до 50-ти осіб кожна”, – йдеться в повідомленні міністерства.

Зазначається, що завдяки співпраці Малої академії наук України з Міжнародною асоціацією науково-технологічних центрів (ASTC) в музеї є експонати з США, Канади, Великої Британії, Швеції та Польщі. Також тут можна власноруч зібрати міст Леонардо да Вінчі, запустити блискавки в котушці Тесли, досліджувати, як з піску створюють мікрочіпи тощо.

Основою музею організатори називають не експонати, а освітні програми для відвідувачів різного віку: від турів для вчителів і захоплюючих наукових шоу – до відкритих лекцій і навчальних програм для сімей.

Після успішного проведення тестового режиму Музей науки відкриють офіційно. Це відбудеться орієнтовно після 2 жовтня.