Максим Степанов наголошує, що карантин можуть послабити і життя може повернутися до нормального ритму до літа, але уряд не дозволить собі ризикувати і зняти карантин занадто рано.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вважає, що передчасне скасування карантину може спричинити другу хвилю коронавірусу в Україні, тому уряд буде дуже виважено підходити до послаблення обмежувальних заходів.

Про це Максим Степанов заявив в інтерв’ю міжнародній агенції Reuters, повідомляє прес-служба МОЗ.

“Під час інтерв’ю Степанов сказав, що карантин можуть послабити і життя може повернутися до нормального ритму до літа. Але уряд не дозволить собі ризикувати і зняти карантин занадто рано – щоб не наразитися на другу хвилю коронавірусу”, – йдеться у матеріалі.

Як підкреслив Степанов, навіть після послаблення карантину “будуть речі, за якими потрібно буде спостерігати: наприклад все, пов’язане із правилами особистої гігієни, засобами індивідуального захисту та рукостисканням”.

“COVID-19 змінив світ”, – наголоси він. Також він заявив, що його дуже бентежить високий відсоток медичних працівників, які заразилися COVID-19 в Україні.

“Захворюваність серед медиків – мій найбільший головний біль. Я дуже схвильований цим”, – підкреслив Степанов. При цьому очільник відомства додав, що уряд виділив кошти на підвищення зарплати медикам, збільшує запаси засобів індивідуального захисту, а також запровадив обов’язкове тестування на коронавірусну інфекцію.