Понад 2200 подарунків для дітей українських воїнів та вимушених переселенців передали до зимових свят молоді українці діаспори в рамках акції «Теплом зігріємо серця».

Про це йдеться на сторінці Спілки української молоді (СУМ) Ukrainian Youth Association – CYM Global у Facebook, пише Укрінформ. 

«Більш як 2200 різдвяних подарунків-«миколайчиків» передала молодь української Діаспори дітям українських бійців та вимушених переселенців. Акцію «Теплом зігріємо серця» вже вшосте організовує Спілка української молоді – одна з найбільших молодіжних українських організацій світу, заснована в 1925 році, яка має свої крайові структури в 12 країнах», – повідомляється у дописі.

Як зазначив координатор доброчинної акції СУМ Юрій Іляш, «тепло сердець не знає кордонів і відстаней!».

Юнацтво осередку Виппані СУМ в Америці передає наплічники з дарунками ровесникам з України
Юнацтво СУМ, осередок Виппані (штат Нью-Джерсі, США) передає наплічники з дарунками ровесникам в Україні

Юні українці – члени сумівських осередків США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Австралії впродовж року збирали кошти, організовуючи різноманітні благодійні та мистецькі заходи, щоб пожертвувати зібране на закупівлю подарунків для своїх ровесників в Україні.

«Ми вже не перший рік проводимо таку акції. Її особливістю є те, що більшість подарунків – адресні. Пакунки формуємо, виходячи з потреб конкретної дитини. Солодощі, іграшки, книги, канцелярське приладдя, одяг та взуття – ось далеко не повний перелік гостинців. А ще закордонні українці вкладають у такі пакунки виготовлені власноруч листівки-побажання, і, звичайно ж, тепло своїх сердець», – розповідає Юрій Іляш.

Члени Спілки української молоді в Україні впродовж грудня-січня доставляють дарунки адресатам – дітям учасників АТО/ООС, хлопчикам і дівчаткам з родин вимушених переселенців.

Як зазначається, незабаром різдвяні «миколайчики» від сумівців діаспори отримають в Дніпрі, Кагарлику, Калуші, Києві, Краматорську, Львові, Миколаєві, Новоайдарі, Сквирі, Тернополі, Хмельницькому.

Юрій Іляш каже, що організатори акції прагнуть розширити коло дітей, до яких завітає сумівський Святий Миколай: «Ми розуміємо, що не можемо прийти з гостинцем до кожного, але щиро хочемо зігріти теплом серця тих, хто потребує нашої уваги і підтримки».

Нагадується, що доброчинна акція Спілки української молоді «Теплом зігріємо серця» триває з 2014 року. Завдяки зусиллям сумівців з різних країн світу, за 5 попередніх років проведення цього благодійного проекту дітям українських бійців передано понад 9,5 тисяч пакунків із дарунками на загальну суму більш як 270 тисяч доларів США.