Сьогодні в Бериславського районі на Херсонщині відбувся Міжнародний жіночий форум “Консолідація жінок для реалізації масштабних проєктів”.

У форумі взяли участь понад 100 жінок району, серед яких – представниці органів державної влади, місцевого самоврядування, власниці бізнесу, викладачі, медичні працівники та працівники соціальної сфери. Захід був організований за ініціативи голови Бериславської РДА Ольги Сидоренко у співпраці з районною радою.

Під час офіційного відкриття учасниць Форуму привітали Сергій Козир, голова Херсонської обласної державної адміністрації, Олександр Самойленко, голова Херсонської обласної ради, Тед Шен, представник міжнародної компанії з фінансового планування та управління приватним капіталом «AustenMorrisAssociates».

Спікерами форуму виступили Ганна Крисюк, президентка Business Woman Club, співорганізаторка та ініціаторка глобальної екоініціативи «Greening of the Planet», Аліна Скоморохова, генеральна директорка ТОВ «Тін Імпекс», Ольга Семанчакова, директорка закордонного представництва журналу «Business Woman» в Словаччині, Ганна Давиденко, директорка Вінницького інституту та проректор з науки і міжнародної діяльності університету “Україна”, Ілона Хмельова, координаторка проєкту «Україна в Європі: парламентський вимір», що впроваджується Фондом Східна Європа, Ліліана Дмитрієва, директорка ТОВ «Брусвяна», Юлія Кривчик, директорка Департаменту розвитку економіки обласної державної адміністрації, Наталія Слинько, програмна директорка Фонду Східна Європа.

Учасники працювали у двох секціях: “Жінки в політиці та міжнародній дипломатії” та “Кращі практики ведення бізнесу жінками, соціальна відповідальність”.

У рамках програми Президента України «Зелена країна» та глобальної екоініціативи проєкту «Greening of the Planet» разом з гостями була висаджена Алея дружби, партнерства і миру.

Президентка «Business Woman Club» висловила вдячність за організацію та проведення заходу голові Бериславської РДА Ользі Сидоренко зазначила, що «об’єднання народних депутатів, голів районних рад, голів та представників ОТГ, представників бізнесу на такому рівні дозволяє досягати максимальних результатів, що ми й побачили сьогодні. Об’єднуймося заради спільної мети!».