13 грудня у Києві відбулась презентація 22-го випуску міжнародного журналу БізнесWoman та підбиття підсумків діяльності глянцю за рік.

Проходив захід у найбільшому українському бізнес-клубі «CEO Club Ukraine», засновником якого є Сергій Гайдайчук. Обличчям 22-го випуску журналу БізнесWoman стала засновниця благодійної організації «Я-Волноваха» Яніна Лубінець, пише БW.

Зустрічали гостей під музичний супровід саксофоніста Володимира Кушнарьова. Серед запрошених гостей присутніми були народні депутати України, дипломати, власники бізнесу, представники українського шоу-бізнесу та ін..

Розпочалось свято з вітальних слів засновниці журналу Ганни Крисюк, яка також офіційно представила співвласницю глянцю, власницю Групи компаній RIO DESIGN Вікторію Запару.

«Я дякую Ганні Крисюк за довіру у нашій спільній роботі над розвитком та успіхами журналу. За роки своєї діяльності глянець зарекомендував себе одним із кращих бізнес-видань України. Попереду у нас ребрендинг журналу, відкриття нових представництв за кордоном і звичайно ж нові успіхи і досягнення на міжнародному рівні», – зазначила Вікторія Запара.

Після, до слова були запрошені поважні гості. Зокрема, засновник «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук зазначив, що завдяки жінкам збалансований бізнес краще може боротися з проблемами, які виникають у різних бізнес-процесах, адже більш різноманітні команди приймають кращі рішення і є більш стійкими. У свою чергу народний депутат України Дмитро Лубінець також відмітив важливу роль жінок у бізнесі та наголосив на необхідності діяльності журналу БізнесWoman у висвітленні успіхів прекрасної частини людства – жінок.

Також з вітальним словом виступили Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгії в Україні Алекс Ленартс, засновник україно-італійської компанії  B2Ukraine Олег Береснєв, засновник Асоціації імпортерів України Олександр Хмара, власниця Бурштинового дому Галина Симха та ін..

Крім презентації 22-го випуску міжнародного глянцевого журналу БізнесWoman редакція глянцю представила і відео-презентацію діяльності за рік.

У якості вдячності за підтримку проектів та заходів журналу, партнерам видання вручено відповідні Подяки та новорічні подарунки.

На завершення заходу відбулось вивезення святкового торта та виконання пісень чарівної 13-річної співачки Євангеліни Замули, яка має великий творчий досвід, лауреат та переможець багатьох конкурсів, фіналістка дитячого Євробачення 2018 і 2019 рр..