Товариство зв’язків з українцями за межами України «Україна-Світ» провело 19 грудня онлайн Міжнародну культурно-мистецьку акцію для дітей українського зарубіжжя «До вас їде український Миколай», до якої долучилися маленькі українці з 18 країн на 4 континентах.

Про це повідомляється на сторінці товариства в Фейсбуці, передає Укрінформ.

Як зазначається, український Миколай привіз мистецькі вітання дітям від 32 освітніх закладів в Україні та за її межами. «Бажання зробити яскраве свято об’єднало та згуртувало українців світу!», – зазначили організатори.

У товаристві подякували Національному музею літератури України за гостинну резиденцію святого Миколая, висловили вдячність зірковим гостям і дитячим мистецьким колективам з України та світу за створення святкового настрою в етері.

«Це була чудова нагода ще раз побачитися з колегами з Польщі, Словаччини, Угорщини, Туреччини, Іспанії, Італії, Португалії , США, Нідерландів, Франції, України, Греції, Японії, Естонії, Норвегії, ОАЕ, Австрії, Австралії … Як прекрасно відчувати, що такі мистецько-освітні ініціативи єднають українців у найвіддаленіших куточках нашої планети, як піднесено на душі від того, що «наша дума, наша пісня не вмре, не загине» у закордонні, там, де б’ється серце українця», – зазначила членкиня Управи Союзу українок Франції, голова філії Міжнародної академії літератури і журналістики Україн­ської школи св. Володимира в Парижі Любов Любчик в Фейсбуці.

Вона додала, що хоча чудовий міжнародний проєкт «До вас їде український Миколай» завершено, «але свято добра й милосердя триває».

Цього року через карантин культурно-мистецька акція відбулася дистанційно в прямому етері в Фейсбуці. Переглянути відео можна за посиланням.

Як повідомлялося, акція «До вас їде український Миколай» проходить з 2005 року за ініціативи Товариства «Україна-Світ» і за підтримки Міністерства культури та Міністерства закордонних справ України.