Оголошено унікальний шанс для технологічних українських стартапів від Міністерства цифрової трансформації України.

15 переможців представлять Україну на 10-й глобальній конференції підприємців та інвесторів «Startup Grind Global 2020» у Кремнієвій долині, повідомляють у Мінцифрі.

Переможці отримають:
👉 квиток на участь у конференції
👉 виставковий стенд
👉 промо участі у конференції та pr-підтримку організаторів
👉 покриття фінансових витрат на логістику

“Очікуємо на зрілі стартапи, які побудували продукт, вже отримали прибуток, готові до масштабування. Для участі у конкурсі стартапам потрібно заповнити онлайн анкету за посиланням https://bitly.su/6A0yDTJb до 12:00 16 грудня 2019 року.”, йдеться у повідомленні.

Пітчинг-сесії відбудуться 19 грудня в Lift99 Kyiv Hub.

Startup Grind Global 2020 відбудеться від 9 по 12 лютого. Захід відвідають щонайменше 10 тисяч людей. Презентація відбуватиметься на 10 сценах у серці світової стартап-екосистеми та венчурних інвестфондів, у Кремнієвій долині.

Організатори конкурсу – Міністерство цифрової трансформації України спільно зі Startup Grind Kyiv за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Від Міністерства цифрової трансформації до журі конкурсу входять заступник міністра з питань розвитку ІТ-галузі Александр Борняков та радник міністра Maxim Slobodyanyuk. Вони обидва є успішними ІТ-бізнесменами і мають великий досвід просування власних ІТ-компаній на світовому ринку.

Докладніше – за посиланням https://thedigital.gov.ua/…/konkurs-15-naykrashchikh-predst…