Станом на 19:00 год. ініціаторами проєкту «Озеленення України» Сергієм Гайдайчуком та Ганною Крисюк  разом з Міністром екології та природних ресурсів України Романом Абрамовським висаджено знакове мільйонне дерево – символ об’єднання українців та створення колективної історії успіху українського народу.

Про це повідомляє офіційний сайт проєкту Озеленення України.

«Хтось скаже, що сьогодні невдала погода, а я кажу, що для таких екологічних акцій, як «1 000 000 дерев за 24 години», це поняття просто недоречне. Можливо, для людей така погода і є не надто сприятливою для активностей, але для рослин – все навіть дуже-дуже добре. І через 5, 10 років ми побачимо цьому підтвердження», – зазначив Роман Абрамовський, Міністр екології та природних ресурсів України.

Мільйонним деревом став дуб, подарований організаторам власником розплідника декоративних рослин «Гарді» Андрієм Погрібним. Десять років тому пан Андрій перебував у діловій поїздці в США у місті Беверлі Хіллз. На одній із зустрічей колега з університету Орегона подарував Андрію на пам’ять жменю жолудів дуба болотного. Після повернення в Україну він посіяв ці жолуді в розпліднику «Гарді». З декількох жолудів вижив і проріс тільки один. На протязі 10 років за цим дубом доглядали, і чим вище і міцніше розвивався і ріс цей дуб, тим швидше розвивався розплідник «Гарді»!

«Це дерево є символом зростання і успіху нашого розплідника, а тепер ми з радістю даруємо його і хочемо, щоб цей дуб став символом росту, розвитку і успіху Києва і всієї України», – наголосив Андрій Погрібний.

Нагадаємо, сьогодні, 17 жовтня по всій території України проходила Акція «1 000 000 дерев за 24 години» в рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення України».

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Сформувати позитивний імідж України у світі через першу колективну історію успіху українців.

Всеукраїнські партнери проекту «Озеленення України»: «А-Банк», компанія «Абіфарм», «Business Woman Club», «Укр-Китай Коммуникейшин», бренд «LAMEL professional», «Rivian Owners Club», компанія «VIATEC», «ООО ТВК ВЕКТОР-ВС», група компаній «FGK Financial Group», компанії «Cronvest»  та  «FinStream», компанія «SHEN», компанія «Agrii Ukraine», компанія «EVA LAB».