За останній тиждень ще 13 країн стали відкриті для туризму з України.

Про це повідомив глава МЗС України Дмитро Кулеба, передає Сегодня.

«Минулого тижня я оголошував список з 26 країн, відкритих або відносно відкритих для подорожей українців. Станом на сьогодні таких країн вже 39. За тиждень додалися 13. Не в кожному випадку йдеться про абсолютно вільний в’їзд, необхідно дотримуватися певних правил, треба керуватися рішеннями влади цих країн, тому я прошу перед в’їздом перевіряти інформацію, яка розміщена на карті», – наголосив міністр.

У списку нових 13 відкритих для українців країн: Болгарія, Словенія, Ірландія, Об’єднані Арабські Емірати, Пакистан, Коморські Острови, Мальдіви, Камбоджа, Пуерто-Рико, Ямайка, Еквадор, Антигуа і Барбуда. Правила відвідування цих країн різні: в деякі дозволено безвізовий в’їзд, а в деякі необхідна віза, деякі з них не вимагають дотримання особливих умов, інші зобов’язують до тестування на коронавірус або проходження карантину.

Нагадаємо, раніше для українців відкрилися Туреччина, Єгипет, Туніс, Албанія, Чорногорія, Сербія, Північна Македонія, Білорусь, Великобританія, США, Мексика і Південна Корея, Багамські острови, Сейшельські острови, Бурунді, Танзанія, Замбія, Кенія, Сомалі, Ефіопія, Південний Судан, Ліван, Афганістан, Ірак і Іран.

Наразі Україна не потрапила до переліку країн, з якими Євросоюз вирішив відкрити кордони з липня.